כותבים לנו ומספרים

 • Dear Dr. Tal, thank you for all you have done for us.

  - To be a doctor, be top of your field and still be such a humble person
 • הערכות לניתוח מיקרו-טסה דחוף תוך יומיים – ניתוח שבסופו של דבר לא היה נחוץ!

  - באותו ערב, בהתראה קצרה מאד קיבל אותי ד״ר רענן טל בקליניקה הפרטית שלו. הוא מאד נרתם לעזור. הסביר לנו כל דבר בסבלנות רבה וענה על כל השאלות שלנו בפירוט רב. וכן הציע לבצע את הניתוח (MICROTESE) בהתראה של יומיים. עם זאת, סיפר שיש מכון שמתמחה בבדיקות מורחבות של ספירת זרע. עניין של מכשור מתקדם ושעות…
 • ניתוח מיקרו-טסה: ועל אף הסיכויים הקלושים הלכת באמונה…

  - למרות המצב הקשה והסיכויים הנמוכים הוחלט על ניתוח מיקרו-טסה ו- 9 חודשים לאחר הניתוח נולד לנו בן!
 • וסקטומי – אחרי שבוע חזרתי לפעילות מלאה ומאז כמעט ששכחתי מזה

  - לאחר שסיימנו את תכנון המשפחה והחלטנו שאנחנו לא מביאים יותר ילדים, השאלה הבאה היתה אמצעי המניעה שלנו לשנים הבאות. מאחר שאשתי סובלת מתופעות לוואי של גלולות החלטנו לברר על וסקטומי. השם של רענן טל עלה בפורומים עם המלצות טובות והעובדה שהתמחה בארה"ב ועשה כבר הרבה ניתוחים כאלה היו השיקולים לפגוש אותו.
 • טיפול בזריקות לפין פתר את בעיית הזקפה

  - "...היה נדמה שכבר הכל אבוד, אך הודות להדרכתך המקצועית וסבלנותך הרבה בשיטת ההזרקה התוך מחילתית היום אני מתפקד לא פחות טוב משהייתי... למרות גילי המתקרב לשבעים... "
 • שיקום הפעילות המינית לאחר כריתת ערמונית רדיקלית

  - "כבר בדקות הראשונות פגו החששות והבושה. הכרתי רופא לבבי ומאיר פנים באופן מיוחד. רופא המדבר עם המטופל "בגובה העיניים". מסביר כל פרט, ותמיד, אבל תמיד מחוייך ויוצא מגידרו ליצור אוירה נינוחה נטולת חששות ובושה."
 • איזון הטסטוסטרון הביא לאיזון טוב יותר של הסוכרת

  - "...לאחר טיפול של 4 חודשים רמות הסוכר שלי ירדו... וכמובן שחל שיפור במצבי הכללי וגם התפקוד המיני משופר... מה שנשאר זה להודות לך על הדרך שהובלת אותי. אני תקוה שגם אחרים ילמדו מנסיוני..."
 • ערב לפני הניתוח נמצאו 24 תאי זרע והניתוח בוטל

  - "...אנחנו מאחלים לכל מי שנמצא בתהליך הקשה והמורכב הזה שיצליח בו ויתעודד מהסיפור שלנו (על אף שאנחנו עדיין לא יודעים מה יהיה סופו...). הכי חשוב שתחזקו האחד את השניה ותשתפו אנשים קרובים לכם, כי זה באמת בלתי אפשרי לעבור את זה לבד. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות בפעם המיליון לדר' רענן טל ולחגית שעמדו ועומדים לצידנו בכל דבר ובכל רגע נתון. אנו מאחלים לכם שתמשיכו בעבודת הקודש ותגשימו עוד חלומות של רבים אחרים..."
 • בעיית הפוריות נפתרה ללא ניתוח!

  - "אינספור תלאות מכאובים ונפילות חווינו במהלך השנים בנסיון להעמיד צאצאים משלנו... הרפואה יודעת להציע בעיקר טיפולים מסוגים שונים לנשים, וזאת למרות שב 50% מהמקרים הבעיה היא בכלל אצל הגבר... לא מיהרת לבצע את הניתוח למרות רצוננו העז... והמלצת לנו דבר פשוט – להתחיל בטיפול בכדורי איקקלומין... את ההריון כבר גילינו בשוק טוטאלי בבדיקת האולטראסאונד במרפאת הנשים..."
מנורה
הרצליה מדיקל סנטר