זריקות לטיפול בבעיות זקפה (אימפוטנציה)

יתרונות הטיפול בזריקות לפין במרפאת ד"ר רענן טל
• ניסיון רב בטיפול בזריקות לפין.
• הצלחות בטיפול בזריקות גם במצבים מורכבים של הפרעות בזקפה (אימפוטנציה).
• הדרכה מקיפה ומקצועית לשימוש נכון ובטוח בזריקות לפין.
• לרוב ביקור אחד בלבד מספיק ואין צורך בביקורים רבים על מנת ללמוד את שיטת ההזרקה.
• התאמת המינון אינה דורשת ביקורים נוספים במרפאה.
• ליווי צמוד לאורך זמן לצורך התאמה אישית של הטיפול.
• שימוש במזרקים עדינים במיוחד, לנוחות מירבית ולהפחתת הכאב.
• הכנת המזרקים מותאמת באופן אישי, בשיתוף עם מעבדת סופר-פארם PROFESSIONAL.
• הכנת המזרקים בפיקוח משרד הבריאות.
• רכישת המזרקים בצורה נוחה ויעילה בכל רחבי הארץ באמצעות סניפי בתי המרקחת של רשת סופר-פארם.
• תוך זמן קצר ניתן לדעת האם הטיפול יעיל ומתאים עבורך.
• הצעת פתרונות טיפוליים אחרות כאשר הטיפול בזריקות לפין אינו יעיל.
זריקה לפין
בשנת 1998 הושקה ויאגרה – הגלולה הראשונה לטיפול בבעיות זקפה (אימפוטנציה). בעקבותיה הופיעו תרופות נוספות: סיאליס, לביטרה ולאחרונה גם תרופה מתוצרת ישראלית – תרים. תרופות אלה חוללו מהפכה בטיפול בבעיות זקפה (אימפוטנציה) וכיום מיליוני גברים נהנים מזקפה טובה יותר ונהנים מחיי מין טובים יותר.
עם זאת, התמונה אינה לגמרי ורודה. כמו כל טיפול רפואי – גלולות הזקפה אינם מתאימות לכולם ואינן פותרות את בעיית הזקפה תמיד. מחקרים רבים לאורך שנים הראו כי שיעור ההצלחה הוא כ 60-70% בלבד. שיעור תועות הלוואי בנטילת תרופות אלה מגיע עד 15%. כאשר גלולות הזקפה אינן עובדות, אינן יעילות מספיק או אם יש תופעות לוואי יש צורך בפתרון אחר.
טיפול בזריקות לבעיות זקפה (אימפוטנציה) הוא טיפול ותיק הקיים מאז תחילת שנות ה- 80. בטיפול זה מוזרקים חומרים היוצרים זקפה בעברת מחט זעירה בצידו של הפין והזקפה מופיעה תוך כ- 15 דקות. יתרונות הטיפול בזריקות הם משמעותיים מאוד: זריקות עשויות להיות יעילות גם במקרים בהן גלולות לשיפור הזקפה אינן עובדות כלל או עובדות באופן חלקי, החומרים יוצרי הזקפה מוזרקים ישירות לפין ואינם גורמים לתופעות לוואי כגון כאבי ראש, כאבי שרירים או אודם בפנים והן עובדות אפילו ללא גירוי מיני. לכן, גם לאחר הופעת הגלולות לשיפור הזקפה, נשאר הטיפול הותיק בזריקות לפין הטיפול המועדף על ידי גברים רבים.
רבים נרתעים מעצם הצורך לבצע הזרקה לפין וזהו המחסום המונע מהם טיפול יעיל ופתרון טוב לבעיית הזקפה. הרתיעה היא פסיכולוגית מעיקרה ואין בה ממש. יעידו על כך גברים רבים ברחבי העולם הנהנים שנים רבות מטיפול בזריקות לפין. ההזרקה מתבצעת באמצעות מחט זעירה, קטנה בהרבה ממחט המשמשת לבדיקת דם פשוטה. למרות המחשבה כי הפין הוא איבר רגיש, מחקרים שבדקו את מידת הכאב מצאו כי הכאב אינו משמעותי ואינו מהווה מחסום עבור גברים המשיגים זקפה טובה בעזרת הזריקות. הדרך הטובה ביותר לבחון האם טיפול בזריקות לפין הוא טיפול מתאים עבורך, היא פשוט לנסות! נסיון קצר ופשוט עשוי לפתור עבור רבים את בעיית הזקפה עימה הם מתמודדים במשך שנים רבות.
לפני ההזרקה תלמד להכיר את מבנה הפין ותלמד את שיטת ההזרקה הנכונה והבטוחה. ההזרקה בפעם הראשונה מתבצעת במרפאה על מנת לודא כי ההזרקה מתבצעת בצורה נכונה ועל מנת להתאים את הרכב החומרים המוזרקים ואת מינונם באופן אישי לחומרת בעיית הזקפה. לאחר תהליך לימוד קצר, תוכל להשתמש בזריקות הזקפה באופן עצמאי, בכל עת שתרצה, בצורה נוחה, יעילה ובטוחה.
כמובן שטיפול בזריקות לפין גם הוא אינו יעיל תמיד ואינו מתאים עבור כולם. עם זאת, רק באמצעות התנסות בטיפול זה תוכל לדעת אם טיפול זה מתאים עבורך. אם לא תהיה מרוצה מהטיפול – תוכל תמיד להפסיק את הטיפול ולשקול טיפולים אחרים. הטיפול בהזרקות לפין אינו מונע אפשרות לטיפולים אחרים. אם הטיפול בזריקות לפין לא ענה על ציפיותיך ואינו מתאים לך, תוכל תמיד לחזור ולהשתמש בגלולות הזקפה או לשקול טיפולים אחרים, כמו: טיפול במשאבת ואקום, טיפול בגלי הלם או טיפולי ניתוחי עם שתל לפין.
הטיפול בזריקות לפין מתאים במיוחד במצבים מורכבים של הפרעה בזקפה: תוצאות מאכזבות עם טיפול בגלולות זקפה לאחר אין ספור ניסיונות להחליף בין תרופות שונות, תגובה לא עקבית לטיפול בגלולות (לעיתים מושגת זקפה טובה ולעיתים לא), קושי בשימור הזקפה לאורך זמן עם גלולות זקפה, לאחר ניתוחים באגן – למשל כריתת ערמונית רדיקלית בשל סרטן הערמונית או כריתת שלפוחית השתן בשל סרטן השלפוחית, לאחר טיפולי סרטן אחרים – למשל טיפול קרינתי לאגן לטיפול בסרטן הערמונית, מחלת הסוכרת, הפרעה בזקפה עם מחלת פיירוני (עקמת הפין), לאחר כישלון טיפול בגלי הלם ובקשת רחבה של מצבים רפואיים נוספים.
מנורה
הרצליה מדיקל סנטר